Liesl Fourne-Schachinger, Schalchen, Bez. Braunau 20. Jh.
Pfingstrosen in Vase, Öl auf Hartfaserplatte, 60 x 49 cm. signiert, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.03. - 19.03.2014 |